reset fontsize increase fontsize decrease fontsize
Home  | Sitemap  | Hledat  | Vytisknout

Ženský fotbal na Spartě má poprvé v historii svého partnera

Značka PCI se od loňského léta stala partnerem ženského fotbalového týmu AC Sparta Praha, a tím přepsala historii ženského fotbalu v České republice, která za celou dobu svého fungování nic takového nepamatuje.

Ženský fotbal v posledních letech zaznamenal velký rozkvět a je den za dnem více populární. Ženský tým na Spartě byl v letošním roce zprofesionalizován, tento projekt je tak jednoznačným signálem, že úroveň nejvyšší fotbalové soutěže se bude zvyšovat.

Co říká na toto spojení manažer ženského fotbalu na Spartě pan Dušan Žovinec?

 „Partnerství značky PCI a ženské sekce Sparty vnímám v několika úrovních. Co se týká té sportovní, jednoznačně nám umožní vylepšení podmínek trenérovi  A-týmu žen a také možnost angažování zahraniční posil Wagner (Německo), Ivanishyn (Ukrajina). Samozřejmě se celá záležitost týká i finančního zlepšení ve smlouvách hráček a realizačního týmu a v neposlední řadě pocit morální podpory všech členů celého úseku žen ve Spartě, kteří si přáli mít takhle silného partnera. Podařilo se nám společně s novým partnerem vylepšit podmínky celému týmu, teď už jsou na řadě samotné hráčky.“

Více informací se dozvíte v našem fotbalovém bulletinu ZDE.