Kariéra v BASF v Chrudimi

Kdo jsme?

Historické kořeny společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. na trhu stavební chemie a speciálních stavebních technologií spadají do počátku devadesátých let 20. století.

Výrobní závod, který sídlí v Chrudimi, má nyní přes 250 zaměstnanců a nabízí svým zákazníků přes 600 produktů v oblasti stavebních hmot a speciálních systémů pro stavební praxi. V současné době je společnost prezentována produktovými značkami PCI a Master Builders Solutions.

  • Hledáte pracovní příležitost v laboratorním prostředí stavební firmy?
  • Máte chuť pracovat v dynamickém pracovním kolektivu?
  • Jste aktivní, spolehlivý a ve svých věcech máte pořádek?

Pak se těšíme, až se s Vámi setkáme a popovídáme si o možné spolupráci.

Benefity, které nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost v sehraném týmu,
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Jistotu práce a stabilitu v nadnárodní společnosti
  • Firemní akce
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Jazykové vzdělávání, školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Karta Multisport
  • 3 sick days
  • Očkování proti chřipce
  • Firemní akce a dárky

Pro více informací mně můžete kontaktovat, případně mi rovnou poslat své CV

Janka Zbonková
personalistka

Tel.: +420 724 557 767
E-Mail: Janka.zbonkova@basf.com

Aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

HR Specialista (zkrácený úvazek)

  • Hledáte práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností?
  • Rozumíte si dobře s Excelem, pokročilejší funkce Vás naučíme. Analytické myšlení je ale podmínkou.
  • Máte organizační schopnosti a nebojíte se odpovědnosti?

V současné době hledáme někoho, kdo je flexibilní, pečlivý/á a aktivní. Ideální kandidát/ka na tuto pozici by měl/a mít chuť učit se novým věcem (do všech procesů Vás samozřejmě rádi “zasvětíme”). Rádi bychom přijali kandidáta/tku, který/á rád/a komunikuje a dokáže úspěšně a samostatně řešit úkoly.

Hledáme člověka, který zapadne do našeho týmu a bude se chtít zabývat čísly, reporty, tabulkami nejen v českém, ale i v anglickém jazyce. Člověka, který má rád různorodou práci na personálním oddělení, komunikaci se zaměstnanci a chce být podporou personálních procesů, např. vzdělávání a rozvoje.

Náplň Vaší budoucí pracovní pozice:

  • Péče o administrativní záležitosti, příprava personálních dokumentů.
  • Onboarding nových zaměstnanců - připrava veškeré dokumentace k nástupu nových zaměstnanců a její zpracování – pečlivost a přesnost nutností.
  • Školení nováčků, zodpovědnost za hladký průběh zapracování, komunikace s manažery.
  • Vedení plánu vzdělávání a příslušných nástrojů, spolupráce na rozvojových programech zaměstnanců.
  • Spolupráce v rámci skupiny BASF v angličtině

Vaše kvalifikace (vzdělání, zkušenosti, dovednosti a kompetence):

  • VŠ vzdělání Praxe v HR
  • AJ na komunikativní úrovni
  • PC – znalost práce v MS Office (zejména Excel)
  • Znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, přesnost a důslednost
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem
  • Aktivní přístup i týmový duch

Údržbář / Elektrikář

  • Činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení (odborné opravy, údržba, montáž, rekonstrukce, seřizování a řízení procesů)
  • Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
  • Preventivní údržba strojů a zařízení, včetně evidence provedených oprav v systému PROFYLAX
  • Spolupráce s externími servisními pracovníky při opravách strojů a zařízení, popřípadě jejich uvedení do provozu

Požadovaná kvalifikace (vzdělání, zkušenosti a dovednosti):

  • Středoškolské vzdělání (s výučním listem) – Vyučen /SŠ Elektro, platná vyhláška 50/78 Sb. §6
  • Praxe v oboru výhodou
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci