Důležité informace pro zákazníky

Aktuální situace v naší společnosti

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

každý den dostáváme nové zprávy o šíření koronaviru, který stále více ovlivňuje náš profesní i soukromý život. Tímto způsobem bychom vás chtěli informovat o aktuální situaci v naši společnosti.

Naším prvořadým cílem je co možná nejvíce chránit zdraví a pohodu všech našich zákazníků, dodavatelů a našich zaměstnanců a zároveň co nejlépe udržovat naše služby ve stejné kvalitě, jak jste zvyklí.

Výroba v našem závodě v Chrudimi běží bez omezení tak, aby byla zajištěna spolehlivá dodávka našim zákazníkům a partnerům ve všech prodejních regionech i přes celou šíři naší produkce a logistické sítě.

Jsme také dobře připraveni na možné překážky u našich dodavatelů surovin, které jsou v současné době bohužel nepředvídatelné, a proto jsou denně sledovány a vyhodnocovány.

Přijali jsme četná preventivní opatření, abychom zajistili, že procesy v našich závodech poběží za daných okolností i nadále hladce.

Pro vaši a naši ochranu byly všechny osobní návštěvy našich továren a všechna nadcházející data školení a seminářů zrušeny až do odvolání, naštěstí většina našich školení už proběhla před touto krizí.

Naši odborní poradci a aplikační technici jsou vám samozřejmě stále k dispozici telefonicky nebo e-mailem. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc nebo radu, kontaktujte prosím přímo svou kontaktní osobu z vašeho regionu, společně určitě najdeme řešení.

Příslušné kontakty najdete na těchto adresách:

  • Kontakty pozemní stavby, fasády, lepidla, omítky, potěry:

https://www.pci-cz.cz/cz/kontakty/pozemni-stavby-fasady-lepidla-omitky-potery-pci.html

  • Kontakty pro sanace a izolace železobetonových konstrukcí:

https://www.pci-cz.cz/cz/kontakty/sanace-a-izolace-zelezobetonovych-konstrukci.html

  • Kontakty pro systémy pro podlaháře (nyní pod značkou Thomsit):

https://www.pci-cz.cz/cz/kontakty/systemy-pro-podlahare.html

Samozřejmě vás budeme i nadále informovat o aktuálním vývoji a nezbytných opatřeních co nejrychleji. Držte se!

#SpolecneToZvladneme

Aktualizováno 25. 2. 2020