Velg en region og språk

Vítejte na našich nových webových stránkách

Nový moderní responzivní design, přehlednější prezentace produktového portfolia, lehčí orientace a dostupnost nejdůležitějších informací – to jsou klíčové změny, které nabízí náš nový web.

Responzivní web je takový, jenž se automaticky přizpůsobí zařízení, na kterém je zobrazován. Znamená to přívětivější uživatelské prostředí a pohodlnější ovládání prostřednictvím mobilních telefonů a tabletů.

Struktura i design webu jsou nastaveny tak, aby odpovídaly vašim potřebám. Soustředili jsme se na stránky a funkce, které naši návštěvníci využívají nejvíce. Nejdůležitější informace jsme uspořádali jednodušeji a přehledněji. Vytvořili jsme novou sekci Kalkulačka spotřeby, kde si můžete jednoduše a rychle vypočítat potřebné množství materiálu pro daný projekt.

Doufáme, že se vám nový vzhled našich stránek bude líbit a že na nich snadno najdete všechny informace, které hledáte.

Více informací

Navštivte stánek PCI na výstavě Dům a zahrada v Lounech

Milí příznivci značky PCI,

ještě nemáte plány na nadcházející víkend? Navštivte náš stánek na výstavě "Dům a zahrada", která se koná od 19. do 22. dubna 2018 na Výstavišti Louny.

Těšíme se na Vás!

 

 

Více informací

Global Safety Day v naší společnosti

Bezpečnost na prvním místě aneb dne 10. 4. 2018 se v naší společnosti uskutečnil tzv. Global Safety Day. Pro naše zaměstnance byl připravený bohatý program, jehož vrcholem byl profesionální zásah bezpečnostních složek při simulaci těžkého úrazu. Už nyní se těšíme na příští rok a jistě opět zajímavý program Global Safety Day.

Více informací

VIDEO: Speciální izolační set PCI Pecitape® WDB

Novinkou v našem portfoliu pro rok 2018 je speciální izolační set PCI Pecitape® WDB, který slouží k vytvoření dokonalé hydroizolační a akustické izolace mezi stěnou a vanou nebo sprchovou vaničkou.

 

Více informací se dozvíte zde nebo na nově zveřejněném videu na našem Youtube kanálu.

Více informací

Spolupráce PCI s "mladými nadějemi"

Koncem roku jsme navázali spolupráci s VUT Brno, který má ve své studijní nabídce i obor Stavebně materiálové inženýrství. Součástí programu pro studenty, který je má lépe v jejich studiu informovat o aktuálním dění ve stavebnictví, budeme poskytovat zajímavosti, odborné články, fotografie, videa a další materiály týkající se našich produktů a systémů, které by se jim v jejich budoucím zaměstnání mohly hodit.


Tyto propagační materiály budou k vidění na sociálních sítích fakulty, jako je například facebook a instagram.

 


V dalším jednání je i možnost odborné přednášky týkající se stavební chemie.


Těší nás, že jsme byli osloveni, a že můžeme svými podklady přispět k rozvoji a studiu těch, kteří možná jednou budou společně s námi tvořit stavební chemii.


Více informací naleznete zde.

 

 

Více informací

Školicí sezona 2018 se blíží!

Vážení příznivci značky PCI,

v lednu 2018 odstartuje nová školicí sezona a my jsme i tentokrát pro Vás připravili širokou nabídku jednotlivých školení, na která se můžete přihlásit už nyní na našem novém webu.

Děkujeme Vám za přízeň a budeme se těšit na Vaši účast!

Více informací

Zimní provoz expedice v Chrudimi

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom vás informovali o změně provozní doby expedice v Chrudimi.

Vzhledem k přechodu na zimní provoz expedice od 6. 11. 2017 se změnila pracovní a zároveň výdejní doba expedice, a to následovně:

 

- výdej materiálu bude mezi 7:00 - 14:30 (osobní odběry)

- poslední vozidlo na nakládku (v případě odběru většího množství) bude přistaveno na určené místo nejpozději ve 14:00

V případě potřeby odběru v pozdějších hodinách  je domluva s expedicí samozřejmě možná.

Děkujeme za pochopení.

Více informací

PCI - generální partner odborné konference

S potěšením Vám přinášíme informaci, že se XIII. ročník celostátní odborné konference Regenerace bytového fondu a veřejných budov bude konat pod záštitou značky PCI coby generálního partnera.

Konference proběhne v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové ve dnech 21. - 22. 11. 2017.  Její účastníci se mohou těšit na příspěvky předních odborníků a znalců z oboru.

Naše společnost zde bude prezentovat Terasy a balkóny se zárukou 12 let. První den konference přednese na toto téma odborný příspěvek produktový manažer PCI Petr Obraz.

K účasti se můžete přihlásit na www.regeneracebytovehofondu.cz

Těšíme se na Vás v našem stánku, kde Vám budou po oba dny k dispozici naši objektoví a odborní poradci.

Více informací

Zlepšené lepidlo PCI Pericol® FX Profi

U oblíbeného lepidla PCI Pericol® Flex došlo na základě německých standardů k významnému vylepšení vlastností. Inovovaný produkt se kromě jiného nyní vyznačuje lepší rozmíchatelností a delší dobou zpracování, přičemž byly zachovány původní rysy, pro které byl u našich odběratelů oblíben. Jak sám nový název napovídá, je zde moderní, profesionální produkt, který ocení každý řemeslník.

PCI Pericol® FX Profi:

  • - s prodlouženou otevřenou dobou
  • - k lepení všech typů obkladů a dlažeb
  • - vhodné do interiérů i exteriérů
  • - vysoce odolné vodě a mrazu
Více informací

PRODUKT ROKU 2017: PCI Pecilastic® U

Milí příznivci značky PCI,

s potěšením Vám oznamujeme, že univerzální překlenovací a izolační pás PCI Pecilastic® U obdržel ocenění Produkt roku 2017, které každoročně uděluje odborný magazín Obklady, Dlažba & Sanita.

Difúzní hydroizolační pás PCI Pecilastic® U byl vyvinut pro všechna místa, kde dochází nebo může docházet k velkým objemovým (tvarovým) změnám jak podkladu, tak i nalepené keramiky. Je součástí certifikovaného balkónového systému PCI Pecitherm®.

Více se o Produktu roku 2017 dozvíte v našem prospektu nebo v tomto videu na našem YouTube kanálu.

Více informací