Velg en region og språk

Vítejte na našich nových webových stránkách

Nový moderní responzivní design, přehlednější prezentace produktového portfolia, lehčí orientace a dostupnost nejdůležitějších informací – to jsou klíčové změny, které nabízí náš nový web.

Responzivní web je takový, jenž se automaticky přizpůsobí zařízení, na kterém je zobrazován. Znamená to přívětivější uživatelské prostředí a pohodlnější ovládání prostřednictvím mobilních telefonů a tabletů.

Struktura i design webu jsou nastaveny tak, aby odpovídaly vašim potřebám. Soustředili jsme se na stránky a funkce, které naši návštěvníci využívají nejvíce. Nejdůležitější informace jsme uspořádali jednodušeji a přehledněji. Vytvořili jsme novou sekci Kalkulačka spotřeby, kde si můžete jednoduše a rychle vypočítat potřebné množství materiálu pro daný projekt.

Doufáme, že se vám nový vzhled našich stránek bude líbit a že na nich snadno najdete všechny informace, které hledáte.

Více informací

Navštivte stánek PCI na výstavě Dům a zahrada v Lounech

Milí příznivci značky PCI,

ještě nemáte plány na nadcházející víkend? Navštivte náš stánek na výstavě "Dům a zahrada", která se koná od 19. do 22. dubna 2018 na Výstavišti Louny.

Těšíme se na Vás!

 

 

Více informací

Global Safety Day v naší společnosti

Bezpečnost na prvním místě aneb dne 10. 4. 2018 se v naší společnosti uskutečnil tzv. Global Safety Day. Pro naše zaměstnance byl připravený bohatý program, jehož vrcholem byl profesionální zásah bezpečnostních složek při simulaci těžkého úrazu. Už nyní se těšíme na příští rok a jistě opět zajímavý program Global Safety Day.

Více informací

VIDEO: Speciální izolační set PCI Pecitape® WDB

Novinkou v našem portfoliu pro rok 2018 je speciální izolační set PCI Pecitape® WDB, který slouží k vytvoření dokonalé hydroizolační a akustické izolace mezi stěnou a vanou nebo sprchovou vaničkou.

 

Více informací se dozvíte zde nebo na nově zveřejněném videu na našem Youtube kanálu.

Více informací

Spolupráce PCI s "mladými nadějemi"

Koncem roku jsme navázali spolupráci s VUT Brno, který má ve své studijní nabídce i obor Stavebně materiálové inženýrství. Součástí programu pro studenty, který je má lépe v jejich studiu informovat o aktuálním dění ve stavebnictví, budeme poskytovat zajímavosti, odborné články, fotografie, videa a další materiály týkající se našich produktů a systémů, které by se jim v jejich budoucím zaměstnání mohly hodit.


Tyto propagační materiály budou k vidění na sociálních sítích fakulty, jako je například facebook a instagram.

 


V dalším jednání je i možnost odborné přednášky týkající se stavební chemie.


Těší nás, že jsme byli osloveni, a že můžeme svými podklady přispět k rozvoji a studiu těch, kteří možná jednou budou společně s námi tvořit stavební chemii.


Více informací naleznete zde.

 

 

Více informací

Školicí sezona 2018 se blíží!

Vážení příznivci značky PCI,

v lednu 2018 odstartuje nová školicí sezona a my jsme i tentokrát pro Vás připravili širokou nabídku jednotlivých školení, na která se můžete přihlásit už nyní na našem novém webu.

Děkujeme Vám za přízeň a budeme se těšit na Vaši účast!

Více informací

Zimní provoz expedice v Chrudimi

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom vás informovali o změně provozní doby expedice v Chrudimi.

Vzhledem k přechodu na zimní provoz expedice od 6. 11. 2017 se změnila pracovní a zároveň výdejní doba expedice, a to následovně:

 

- výdej materiálu bude mezi 7:00 - 14:30 (osobní odběry)

- poslední vozidlo na nakládku (v případě odběru většího množství) bude přistaveno na určené místo nejpozději ve 14:00

V případě potřeby odběru v pozdějších hodinách  je domluva s expedicí samozřejmě možná.

Děkujeme za pochopení.

Více informací

PCI - generální partner odborné konference

S potěšením Vám přinášíme informaci, že se XIII. ročník celostátní odborné konference Regenerace bytového fondu a veřejných budov bude konat pod záštitou značky PCI coby generálního partnera.

Konference proběhne v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové ve dnech 21. - 22. 11. 2017.  Její účastníci se mohou těšit na příspěvky předních odborníků a znalců z oboru.

Naše společnost zde bude prezentovat Terasy a balkóny se zárukou 12 let. První den konference přednese na toto téma odborný příspěvek produktový manažer PCI Petr Obraz.

K účasti se můžete přihlásit na www.regeneracebytovehofondu.cz

Těšíme se na Vás v našem stánku, kde Vám budou po oba dny k dispozici naši objektoví a odborní poradci.

Více informací

Zlepšené lepidlo PCI Pericol® FX Profi

U oblíbeného lepidla PCI Pericol® Flex došlo na základě německých standardů k významnému vylepšení vlastností. Inovovaný produkt se kromě jiného nyní vyznačuje lepší rozmíchatelností a delší dobou zpracování, přičemž byly zachovány původní rysy, pro které byl u našich odběratelů oblíben. Jak sám nový název napovídá, je zde moderní, profesionální produkt, který ocení každý řemeslník.

PCI Pericol® FX Profi:

  • - s prodlouženou otevřenou dobou
  • - k lepení všech typů obkladů a dlažeb
  • - vhodné do interiérů i exteriérů
  • - vysoce odolné vodě a mrazu
Více informací

PRODUKT ROKU 2017: PCI Pecilastic® U

Milí příznivci značky PCI,

s potěšením Vám oznamujeme, že univerzální překlenovací a izolační pás PCI Pecilastic® U obdržel ocenění Produkt roku 2017, které každoročně uděluje odborný magazín Obklady, Dlažba & Sanita.

Difúzní hydroizolační pás PCI Pecilastic® U byl vyvinut pro všechna místa, kde dochází nebo může docházet k velkým objemovým (tvarovým) změnám jak podkladu, tak i nalepené keramiky. Je součástí certifikovaného balkónového systému PCI Pecitherm®.

Více se o Produktu roku 2017 dozvíte v našem prospektu nebo v tomto videu na našem YouTube kanálu.

Více informací

PCI se zúčastnilo veletrhu FOR ARCH

V období od 19. do 23. září se naše společnost zúčastnila mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze. Tento stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých výrobků a služeb v mezinárodní konkurenci. Jsme potěšeni, že si k našemu stánku PCI po celou dobu konání této akce našlo cestu několik stovek návštěvníků, kteří se mohli dozvědět spoustu zajímavých informací týkajících se našich výrobků či plánovaných novinek pro příští rok.

Děkujeme za Vaši přízeň a již teď se těšíme na shledání na veletrhu FOR ARCH 2018.

Více informací

Zpravodaj PCI pro obchodní partnery

Vážení příznivci značky PCI,

rádi bychom vám představili první vydání našeho nového Zpravodaje PCI, který vás provede pomyslnou "kuchyní PCI". Pokud vás zajímají produktové novinky, úspěšné reference, rady našich odborníků či plány do budoucna, pak neváhejte a čtěte v sekci Ke stažení na webu PCI.

Více informací

Panelák roku 2016 s materiály PCI

V prvním kole posuzovala odborná komise především tyto parametry: 

• Rozsah oprav – komplexnost přístupu, hodnoceno v návaznosti na rozsah prováděných činností.
• Doba realizace.
• Rozpočtové náklady v Kč na bytovou jednotku.
• Dosažená úspora spotřeby energie (rozdíl spotřeby energie v % před a po rekonstrukci).
• Zlepšení součinitele prostupu tepla obvodového pláště (v % před a po rekonstrukci).

Druhé kolo bylo zaměřeno na „umělecký dojem“ realizovaných objektů.

K naší velké radosti se PANELÁKEM roku 2016 stal objekt, při jehož rekonstrukci byl použit vnější tepelně izolační kompozitní systém PCI MultiTherm® DP.

Vidět ho můžete v Třešti v Nerudově ulici, č.p. 1268. O projekt se postarala firma Obchodní projekt Jihlava, spol. s r. o., Ing. Arch. Vácha. Výbornou práci při realizaci pak odvedl MG-REAL s.r.o. Jihlava.

Chcete se dozvědět více o našich zateplovacích systémech?
Navštivte naši produktovou sekci na webu PCI.

Více informací

Workcamp Parquet 2017 se blíží!

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní akci WORKCAMP PARQUET 2017,
která se koná od 2. do 10. září v německém Dahlenu.

Workcamp Parquet je v oblasti podlahářství velmi uznávanou akcí, kde se letos setkají účastníci z jedenácti zemí Evropy. Jsme rádi, že zde nebude chybět ani značka PCI jako dlouholetý partner. Podrobnější informace o této akci naleznete v programu.

 

Více informací

Vyzkoušejte naši letošní novinku!

Novinkou tohoto roku je mimo jiné špičková spárovací hmota PCI Pericolor® FlexA. Jedná se o produkt na cementovém základu se zvýšenou odolností proti tvorbě plísní a ulpívání nečistot. Vyznačuje se velmi dobrou zpracovatelností, vysokou užitnou hodnotou a paletou barevných odstínů, které drží krok s designovými trendy dnešní doby.

PCI Pericolor® FlexA je vhodná jak pro designové spáry v interiéru, tak i pro balkóny a terasy. Zaspárovaná plocha je již po 6 hodinách pochozí. Dokonalost tohoto produktu podtrhuje i jeho praktické balení (plastový sáček vložený v plastovém kbelíku), ve kterém je možné materiál pohodlně namíchat. Díky kombinovanému obalu disponuje minimální trvanlivostí 18 měsíců a nespotřebované množství lze opět velmi dobře ochránit před okolní vlhkostí.

Více informací

Podzimní školení 2017

Milí příznivci značky PCI,

v listopadu proběhnou v našem školicím středisku dvě speciální školení, na která se již nyní můžete přihlásit na našich webových stránkách.

Jedná se o dvoudenní školení Terasy a balkony se zárukou 12 let a jednodenní školení Řešení pro bazény, wellness a průmyslové provozy.

Budeme se těšit na vaši účast!

Více informací

PCI v Obklady, dlažba & sanita

I v letošním roce prezentujeme naše produkty a systémy v profi magazínu Obklady, dlažba & sanita, ve kterém budete po celý rok nacházet příspěvky našich odborníků.

Vše o pokládce nestandardních formátů obkladů a dlažeb jste se mohli dočíst již v březnovém vydání.
V květnovém čísle se naši specialisté věnovali specifické oblasti, kterou jsou bazény a wellness.

I v měsících červenci, září a listopadu budeme různými způsoby spolupracovat s redakcí a rádi se s vámi podělíme o naše mnohaleté zkušenosti.   

Zaměřte se na naše pravidelné příspěvky v tištěném magazínu Obklady, dlažba & sanita a posuďte sami. 

Více informací

Druhé letošní vydání odborného bulletinu T.I.P.

Vážení čtenáři,

připravili jsme pro vás letos již druhé vydání odborného bulletinu T.I.P. V jednotlivých článcích naleznete užitečné rady našich odborníků.

Více informací naleznete zde.

Více informací

Nový interaktivní prospekt: PCI MultiTherm® Technologický předpis

Připravili jsme pro vás nové interaktivní vydání prospektu Fasádní zateplovací systémy PCI MultiTherm®: Technologický předpis.

Snadným intuitivním proklikáváním rychle naleznete informace, které hledáte. Prospekt je k dispozici také v sekci "Ke stažení".

Více informací

VIDEO: Aplikace nesmrštivé malty PCI Repafast Tixo

Milí příznivci snadných aplikací,

v nově zveřejněném videu Jak na opravy povrchů? Aplikace nesmrštivé malty PCI Repafast® Tixo na našem Youtube kanálu PCI CZ se můžete těšit na znázornění postupu aplikace opravné malty z řady Repafast, o které se mimo jiné dozvíte více na blížícím se sympoziu MOSTY 2017. To se koná 27. a 28. 4. 2017 v Brně.

Více informací

22. MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM MOSTY 2017

Již tradičně nechybíme, a to jako Hlavní partneři, na mezinárodním sympoziu MOSTY 2017, které se koná 27. – 28. 4. 2017 v Hotelu Voroněž v Brně.

V pátek 28. 4. se můžete těšit na přednášku zástupců společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., Ing. Libora Hlisníkovského a Ing. Martina Jelínka, na téma

Sanace betonových ploch a osazování stavebních prvků v dopravních stavbách dle EN 1504 včetně systémů pro ochranu železobetonových konstrukcí skupiny S8 až S14 dle TKP 31.

Podrobnější informace o konferenci naleznete v Pozvánce s odborným programem.

Těšíme se na vás!

Více informací

Tip na víkend: Navštivte stánek PCI na výstavě Dům a zahrada v Lounech

Milí příznivci značky PCI,

ještě nemáte plány na velikonoční víkend?

Navštivte náš stánek na výstavě "Dům a zahrada", která se koná od 13. do 16. dubna 2017 na Výstavišti Louny.

Těšíme se na vás!

 

 

 

Více informací

VIDEO: Lepení parket v koupelně s PCI

Sledujete nás na Youtube?

Právě jsme zveřejnili video, kde se dozvíte, jak snadno můžete s naším lepidlem PCI PAR 365 lepit parkety v koupelně.

Další produktová videa PCI naleznete na našem Youtube kanálu.

Více informací

PCI Nanolight v nové receptuře na skladě

Milí příznivci značky PCI,

rádi bychom vás informovali, že je v Chrudimi naskladněno flexibilní lepidlo PCI Nanolight® v nové receptuře.

Ta se vyznačuje:

Dlouhou zpracovatelností = 90 min.

Otevřenou dobou pro lepení min. 30 min.

Vyšším náběhem pevností.

 

Novou recepturu poznáte podle štítku na obalu (NEU!)

Více informací

Letní provoz expedice a skladu

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom vás informovali o změně provozní doby expedice v Chrudimi.

Od 3. 4. 2017 přecházíme na letní provoz expedice, čímž se změní pracovní a zároveň výdejní doba, a to následovně:

- Výdej materiálu bude mezi 7:00 a 18:00.

- Poslední vozidlo na nakládku (v případě odběru většího množství) bude přistaveno na určené místo nejpozději v 18:00. V případě potřeby odběru menšího množství materiálu v pozdějších hodinách je domluva s expedicí samozřejmě možná.

Důležité je, aby všechny objednávky, které si budete chtít v daný den vyzvednout, byly na zákaznický servis zaslány nejpozději do 15:00.

Děkujeme za pochopení.

Více informací

Interaktivní ceníky - pro ještě lepší přehled

V sekci "Ke stažení" naleznete naše zbrusu nové INTERAKTIVNÍ brožury Výrobní program a Stavební chemie pro profesionály, které obsahují kompletní seznam našich produktů včetně jejich popisů a cen. Díky této novince se intuitivně a snadno zorientujete v našem portfoliu.

Více informací

Nový prospekt: Výrobní program - Ceník 2017

Milí příznivci značky PCI,

v sekci 'Ke stažení' je pro vás nově k dispozici aktuální Výrobní program - Ceník 2017.

Zde naleznete sortiment našich produktů včetně cen pro rok 2017 a nově i QR kódů, díky kterým se dozvíte všechny technické údaje během okamžiku.

Více informací

Jarní akce pro profesionální podlaháře

Vážení podlaháři,

v termínu od 27. 2. do 24. 3. 2017 jsme pro vás připravili speciální akci, během níž můžete za velmi výhodných podmínek zakoupit oblíbené samonivelační stěrky PCI, a to u vybraných velkoobchodních partnerů PCI, kteří se specializují na prodej podlahovin a produktů pro podlaháře.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na odborné a technické poradce PCI:

Telefonní kontakty Čechy a Morava.

Více informací

VIDEO: Zateplovací systém PCI Multitherm® WP SA v akci

Zateplovací systém PCI Multitherm® WP SA je unikátní certifikovaný systém pro sanaci a zdvojování ETICS s izolantem na bázi polystyrenu.

Díky jedinečnému způsobu připevnění, které využívá injektovaného kotvení kotvami Spiral Anksys, jak je znázorněno v nově zveřejněném videu, je systém PCI Multitherm® WP SA ideální také pro těžké povrchové úpravy ETICS, pro všechny typy podkladů i pro pasivní domy nebo extrémní tloušťky izolantů.

Více informací

VIDEO: Poznejte výhody zateplovacího systému PCI Multitherm® WM SAW

Chystáte se zateplovat?

Zateplovací systém PCI Multitherm® WM SAW je unikátní certifikovaný systém pro sanaci a zdvojování ETICS s izolantem na bázi minerální vlny.

Díky jedinečnému způsobu připevnění, které využívá injektovaného kotvení kotvami Spiral Anksys, jak je možné vidět v nově zveřejněném videu, je systém PCI Multitherm® WM SAW ideální také pro tyto aplikace:

•           pro těžké povrchové úpravy ETICS (těžké keramické a kamenné obklady)

•           pro všechny typy podkladu – aplikace je možná i na nesoudržné podklady

•           ideální pro pasivní domy – vytváří vysoce účinný spoj bez tepelných mostů a kondenzace

•           pro extrémní tloušťky izolantů

Více informací

VIDEO: PCI všude, kam se podíváš

Věděli jste, že na výstavbě či rekonstrukci domu nebo objektu, který denně míjíte, se podílela značka PCI?

Jsme vám blíž, než si myslíte.

Užijte si naše nové video plné referencí.

Více informací

Nenechte si ujít nový díl našeho sanačního seriálu

Milí příznivci suchého zdiva,

pro ty z vás, kteří se letos chystají vyřešit vlhké stěny jednou provždy, je tu náš sanační seriál.

Druhý díl věnovaný sanačním omítkám naleznete v sekci Poradna na webu Fasádní studio.

Více informací

Aktualizováné vydání "Podlaháře"

Vážení podlaháři,

připravili jsme pro vás nové, aktualizované vydání Podlahářova rádce.

Jak dobře víte, naleznete v něm jak produkty a systémy, tak rady odborníků a ceník.

Kromě odkazu výše je vám k dispozici v sekci Ke stažení.

Více informací

Nový prospekt: Lepení velkoformátových obkladů a dlažeb

Příznivci značky PCI,

připravili jsme pro vás nový prospekt, díky kterému se hravě stanete profíkem v lepení velkoformátových obkladů a dlažeb.

Prospekt je vám k dispozici v sekci Ke stažení.

Více informací

VIDEO: Izolujte s PCI Pecilastic® U

Milí příznivci značky PCI,

na našem Youtube kanálu PCI CZ jsme nově zveřejnili video Snadná aplikace izolace PCI Pecilastic® U! Jak do koupelny, tak na terasu.

PCI Pecilastic® U je difúzní, trhliny překlenující izolační pás z kašírovaného polyethylenu určený pro provádění rychlých izolačních prací. Vhodný pro prostory zatížené beztlakovou vodou, jako jsou koupelny, sprchy, plavecké bazény a parní kabiny lázní. Lze použít i na balkonech a terasách.

Více informací

Značka PCI opět přesvědčila architekty a projektanty

Němečtí architekti a projektanti hlasovali v prestižní anketě Architects' Darling Awards.

Výsledkem je, že se společnost PCI Augsburg GmbH stala pro rok 2016 držitelem zlatého ocenění Architects' Darling Award v kategorii lepidel a malt a rovněž získala stříbrnou cenu Architects' Darling Award v kategorii izolací.

Více informací

Nový prospekt: PCI Polyfix®

Vážení příznivci značky PCI,

připravili jsme pro vás nový prospekt "PCI Polyfix®" - Rychletuhnoucí malty pro pozemní a inženýrské stavby, který byste neměli přehlédnout.

Je taktéž dostupný v sekci Ke stažení.

Více informací

Blíží se veletrh BAU 2017

Milí PCIčkaři,

rádi bychom Vás pozvali na 22. mezinárodní odborný veletrh stavebních materiálů BAU 2017, který se koná od 16. do 21. ledna v Mnichově.

Veletrh BAU je lídrem mezi stavebními veletrhy, kde se na výstavní ploše o rozloze 190.000m2 prezentují nejnovější stavební materiály a systémy. Veletrhu se účastní rekordních 2 160 vystavovatelů ze 42 zemí, mezi kterými nechybí značka PCI.

Stánek PCI naleznete v hale A1, stánek 410.

Více informací

Nová školicí sezona 2017 je tu!

Milí příznivci značky PCI,

na novou školicí sezonu 2017, která právě začíná, jsme pro vás připravili řadu školení, na která se můžete hlásit už nyní.

Termíny konání školení naleznete na našich webových stránkách.

Děkujeme vám za přízeň a budeme se na vás těšit!

 

 

Více informací

Trápí vás vlhkost? Sledujte náš sanační seriál

Milí příznivci značky PCI,

také vás trápí vlhké stěny? Tvoří se vám doma viditelné mapy či řasy a plísně na zdech?

Náš nový seriál o sanacích vám bude nápomocen při řešení tohoto problému.

Článek s názvem Sanace zdiva poškozeného vlhkostí a vodorozpustnými solemi: 1 díl naleznete již dnes v sekci Poradna na webu Fasádní studio.

Více informací

VIDEO: Pokládka dlažby z přírodního kamene

Milí příznivci značky PCI,

na našem Youtube kanálu PCI CZ jsme nově zveřejnili video Pokládka dlažby z přírodního kamene s lepidlem PCI Carraflott® NT.

PCI Carraflott® NT je speciální lepidlo pro profilovanou dlažbu a nerovný podklad. Je rychlé a zvlášť vhodné pro lepení přírodního i umělého kamene, který je citlivý na probarvení a inklinuje k deformacím, jako např. kámen typu Padang, bílý kašmír, břidlice nebo štípaný mramor.

Více informací

Sdílej a vyhraj!

Sdílejte fotku na svém facebookovém profilu, staňte se fanouškem naší stránky a vyhrajte nástěnný kalendář PCI se sparťanskými fotbalistkami. Ty nám navíc jeden výtisk vlastnoručně podepsaly. A právě ten může být váš!

Více info naleznete v sekci Fandíme s PCI a na našem facebookovém profilu PCI.

Více informací

Hlasujte pro PCI a vyhrajte hodnotné ceny

Vážení příznivci PCI, 

láká vás výhra kartonu piva, lyžovačky nebo vrtačky?

Zapojte se do hodnocení kvality stavebních materiálů 2017 a získejte jednu z hodnotných cen. 

V projektu KVALITNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY může hlasovat každý profesionál, řemeslník a stavební firma o tom, který výrobce obdrží „Oscara“ za kvalitu svých výrobků.

Děkujeme za vaši přízeň. Vašich hlasů si velmi vážíme.

Více informací

Staňte se naším followerem na Twitteru

Milí PCIčkaři,

zapojujete se do diskuzí nebo občas něco sdílíte na sociálních sítích? I my jdeme s online dobou. Nově naleznete novinky a zajímavosti o našich produktech nejen na Facebooku a Youtube, ale také na profilu @PCI_CZ na Twitteru.

Staňte se naším followerem a zůstaňte v obraze!

Více informací

VIDEO: Opravte zdi s naší vylehčenou maltou

Milí příznivci značky PCI,

na našem Youtube kanálu PCI CZ jsme pro vás zveřejnili video, ve kterém si ukážeme, jak snadno lze s naší rychletuhnoucí vylehčenou maltou PCI Nanocret® R2 opravit poškozené zdivo.

Více informací

VIDEO: Pokládka měkkých podlahovin jedině s univerzálním lepidlem PCI

Milí příznivci značky PCI,

na našem Youtube kanálu PCI CZ jsme nově zveřejnili video s pokládkou měkkých podlahovin s naším univerzálním lepidlem PCI UKL 302.

Více informací

Zimní provoz expedice v Chrudimi

 

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom vás informovali o změně provozní doby expedice v Chrudimi.

Vzhledem k přechodu na zimní provoz expedice od 1. 11. 2016 se změní pracovní a zároveň výdejní doba expedice, a to následovně:

 

- výdej materiálu bude mezi 7:00 a 15:00 (drobné odběry)

- poslední vozidlo na nakládku (v případě odběru většího množství) bude přistaveno na určené místo nejpozději ve 14:00

 

V případě potřeby odběru v pozdějších hodinách je domluva s expedicí samozřejmě možná.

Děkujeme za pochopení.

Více informací

Změna! Kde si napřímo koupit produkty PCI v Chrudimi?

Vážení příznivci značky PCI,

rádi bychom Vás informovali o změně možnosti přímého nákupu našich produktů v Chrudimi.

Od 29. září 2016 byl ukončen provoz naší firemní prodejny.

Od 30. září si Vy, kteří s námi nejste ve smluvním vztahu, můžete produkty značky PCI zakoupit v nejbližších stavebninách, a to na těchto místech:

PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s., Tovární 1130, Chrudim 537 01;

STAVMAT STAVEBNINY Rudná s.r.o., K Vápence 145, Chrudim 537 01;

Stavebniny DEK – Areál ERA – plus, Pardubická 528, Chrudim 537 01.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Více informací

VIDEO: Spárování dlažebních kostek s PCI Pavifix® 1K Extra

Milí příznivci značky PCI,

zajímá Vás, jak vyzrát na spárování dlažebních kostek?

Nově zveřejněné video, kde Vám ukážeme spárování s naší vodopropustnou spárovací maltou PCI Pavifix® 1K Extra, můžete zhlédnout na kanálu Youtube PCI CZ.

Více informací

PRODUKT ROKU 2016: Spárovací hmota PCI Nanofug® Premium

Milí příznivci značky PCI,

s potěšením Vám oznamujeme, že naše unikátní spárovací hmota PCI Nanofug® Premium obdržela ocenění Produkt roku 2016, které uděluje odborný magazín Obklady, Dlažba & Sanita.

Spárovací hmota PCI Nanofug® Premium díky své jedinečné technologii nabízí celou řadu inteligentních vlastností. Její výhodou je skvělá čistitelnost díky „perlovému efektu“, ochrana proti ulpívání mikroorganismů a odolnost proti kyselým čisticím prostředkům.

Více se o Produktu roku 2016 dozvíte v našem prospektu nebo v tomto videu na našem YouTube kanálu.

Více informací

VIDEO: Zaspárujte snadno a rychle s tmelem PCI Silcofug® E

Na našem Youtube kanálu PCI CZ se můžete těšit na nově zveřejněné video.

Tentokrát se věnujeme snadnému spárování se silikonovým tmelem PCI Silcofug® E, který slouží k utěsnění rohových, dilatačních a spojovacích spár v sanitárních prostorech, na balkonech, terasách a fasádách. Utěsňuje spáry mezi sklem, hliníkem, dřevem, smaltem, keramikou, tvrzeným PVC i skleněnými tvárnicemi.

Více informací

VIDEO: Vyzrajte na díry s PCI Repafast® Fluid

Milí PCIčkaři,

na našem YouTube kanálu PCI CZ jsme zveřejnili video, které vám poradí, jak si poradit s prasklinami a dírami nejen na silnicích. Zkuste rychletuhnoucí a tvrdnoucí opravnou maltu PCI Repafast® Fluid.

Více informací

Akce pro opravdové profíky

Vážení příznivci značky PCI,

od 15. 9. do 12. 10. 2016 je možné zakoupit oblíbené samonivelační stěrky PCI za velmi výhodných podmínek
u vybraných velkoobchodních partnerů, kteří se specializují
na prodej podlahovin a produktů pro podlaháře.

V případě dotazů se obracejte na odborné a technické poradce PCI na uvedených kontaktech.

Více informací

VIDEO: Jak dokonale obložit koupelnu krok za krokem?

Chystáte se renovovat nebo budovat novou koupelnu?

Naše video zveřejněné na kanálu PCI CZ na YouTube vám poradí, jaké produkty značky PCI použít a jak krok za krokem postupovat.

Více informací

Pohádková zahrada s barvami PCI

Milí příznivci značky PCI,

rádi bychom Vás pozvali do nově otevřené Pohádkové zahrady v centru Pardubic, kde můžete navštívit minizoo a areál pro pejsky. 

Na jejím vzniku se též podílela společnost BASF Stavební hmoty s.r.o., která projektu věnovala barvy značky PCI.

Více fotografií naleznete na našem facebookovém profilu PCI.

Více informací

Nový prospekt: Systémové řešení balkónů a lodžií

Nepřehlédněte náš nový prospekt "Systémové řešení balkónů a lodžií", který jsme pro vás připravili. Je dostupný v sekci Ke stažení nebo ZDE.

Více informací

VIDEO: Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Naši milí příznivci,

na kanálu PCI CZ na YouTube jsme zveřejnili nové video týkající se systému pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let.

Tato jedinečná záruka je poskytována na kompletní systém provedený certifikovanou osobou, která prošla odborným školením na tento systém a je držitelem certifikátu „Bezpečný systém pokládky dlažby pro balkóny a terasy“.

Nezapomeňte se na poslední letošní školení, které bude probíhat 14. - 15. 9. v Chrudimi, přihlásit! Učinit tak můžete ZDE.

Více informací

ŠKOLENÍ PCI: Nenechte si ujít poslední letošní vypsaný termín

Milí příznivci PCI,

připravili jsme pro vás poslední letošní termín školení Terasy a balkóny se zárukou 12 let.

Školení se koná 14. - 15. září 2016 v Chrudimi.

Přihlásit se můžete ZDE.

 

 

Více informací

VIDEO: Lepení schodů a schodových hran

Milí PCIčkaři,

zveřejnili jsme pro Vás na kanálu PCI CZ na YouTube nové video. Tentokrát se dozvíte, jak si krok za krokem vytvořit bezpečné schodiště.

Sledujte nás a zůstaňte v obraze!

Více informací

VIDEO: S námi překlenete dilatační spáry hravě

Sledujte náš kanál PCI CZ na YouTube a dozvíte se, jak snadné je překlenout se systémem PCI dilatační spáry.

Jaké produkty použít? Zhlédněte naše nové video!

Více informací

Sledujte nás na YouTube

Milí příznivci značky PCI,

rádi bychom vás informovali, že nás sociální sítě pohltily. Značku PCI nenajdete již pouze na Facebooku, ale můžete nás sledovat také na kanále PCI CZ na serveru YouTube.

Zde vám budeme rádi názorně představovat nejen správnou aplikaci našich produktů, ale podělíme se i o další zajímavosti ze světa PCI.

Sledujte nás ZDE!

Více informací

Připojte se k nám na Facebooku

Milí PCIčkaři,

rádi bychom vás pozvali na náš nový facebookový profil PCI, kde se dozvíte o veškerých novinkách ze světa PCI jako první.

Připojte se k nám ZDE!

Více informací

KDE NA NÁS MŮŽETE NARAZIT?

Všimli jste si, že jsme pro vás spustili novou sekci Reference? Zde si můžete prohlédnout objekty, kterým jsme pomohli k novému kabátu.

Více informací ZDE.

Více informací

XVIII. KONFERENCE OCELOVÉ KONSTRUKCE 2016

Již po několikáté naši odborníci přednáší na konferenci Ocelové konstrukce 2016, konané 31.5.2016 v Karlově Studánce. Kromě jiných se můžete těšit na příspěvek Ing. Libora Hlisníkovského na téma Hydrofobizace betonových konstrukcí.

Konference je pořádána ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava a VUT v Brně, pod záštitou děkana Strojní fakulty VŠB - TU Ostrava doc. Ing. Iva Hlavatého, Ph.D.

Více informací ZDE.

Více informací

21. MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM MOSTY 2016

Ve dnech 21. - 22.4.2016 se již po několikáté zúčastníme mezinárodní konference MOSTY 2016, coby Hlavní partner sympozia.

Za naši společnost bude 22.4. přednášet Ing. Libor Hlisníkovský na téma:

SYSTÉMY POVRCHOVÝCH ÚPRAV ŽELEZOBETONOVÝCH KONSTRUKCÍ KOMPLEXNÍMI SYSTÉMY A TECHNOLOGIEMI PCI DLE ČSN EN 1504-2, DLE ZÁSAD PRO POUŽITÍ V ČÁSTI EN 1504-9 V PRAXI

Více o konferenci ZDE

Pozvánka a program ZDE

Více informací

Prohlédněte si naše nové ceníky

V sekci "Ke stažení - Tiskoviny - Ceníky" naleznete v přehledné formě celé naše portfolio včetně cen na rok 2016. Nově vám je k dispozici 
Výrobní program 2016, Stavební chemie pro profesionály.

Více informací

Jsme zodpovědná firma!

Naše společnost se aktivně podílí na jednom z největších environmentálních projektů v České republice, jímž je systém třídění a recyklace obalových odpadů EKO-KOM. Jsme hrdými držiteli certifikátu ZODPOVĚDNÁ FIRMA.

Více informací

Zbrusu nová záložka na našem webu

Chcete lépe proniktout do projektu Nová zelená úsporám? Otevřete si naši novou záložku ZDE

Více informací

Ocenění Architects' Darling Awards 2015 pro PCI

Společnost PCI se opět umístila mezi předními společnostmi
s největším přínosem pro projektanty a architekty. 

Na slavnostním ceremoniálu udílení cen Architects' Darling Awards 2015 v německém Celle obdržela společnost PCI stříbrné ocenění v kategoriích bazén, balkóny a terasy. 

Naše společnost byla schopna skórovat mezi 1800 dotázanými architekty a projektanty, zejména v kritériích poměr cena-výkon, kvalita a technická podpora.  

Architects' Darling Awards 2015 je výsledkem celostátního průzkumu, který probíhá mezi nejvýznamnějšími architekty. Průzkum pořádaný společností Heinze GmbH zahrnuje více než 200 výrobců a značek ve 24 kategoriích produktů včetně sedmi marketingových disciplín.

Více informací

Aktualizované vydání Podlahářova rádce od PCI

V sekci "Ke stažení" nově naleznete aktualizované vydání brožury Podlahářův rádce od PCI, která se rychle stala oblíbeným pomocníkem profesionálních podlahářů. Součástí brožury je i maloobchodní ceník.

Více informací

PF 2016

Pevné zdraví a hodně osobních i stavebních úspěchů přeje Technologická 1 ve světě stavebních materiálů.

Více informací

Registrujte se na školení v roce 2016

I na rok 2016 jsme pro vás připravili sérii školení našich odborníků. Termíny jsou již v tuto chvíli vypsány na www.skoleni-pci.cz, kde se můžete ihned on-line registrovat.

Těšíme se na Vaši účast.

Více informací

Nová kapitola - Sanace vlhkého zdiva

Do sekce TISKOVINY jsme pro vás nově přidali kapitolu SANACE VLHKÉHO ZDIVA, kde již nyní naleznete nový prospekt Sanace vlhkostí a solemi zasaženého zdiva.

Více informací

Partnerství na celostátní odborné konferenci

1. - 3. 12. 2015 se jako partner účastníme XI. ročníku celostátní odborné konference REGENERACE BYTOVÉHO FONDU A VEŘEJNÝCH BUDOV, která se koná v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové 

Více na: http://www.regeneracebytovehofondu.cz/

Více informací

PCI Lastogum® - PRODUKT ROKU 2015

Kvalitu našich výrobků oceňují i odborníci.

Časopis OBKLADY, DLAŽBY & SANITA vyhlásil již osmý ročník Ocenění roku. PRODUKTEM ROKU 2015 v kategorii Produkty & technologie je jednosložková hydroizolační stěrka PCI Lastogum®.  

Vyzkoušejte i vy kvalitu od profesionálů.

Více informací

Vyberte si svého poradce!

V sekci SLUŽBY je Vám k dispozici kompletní seznam PCI poradců včetně jejich e-mailových a telefonických kontaktů.

Stačí zadat PSČ nebo město a systém vyhledá poradce, který spravuje Vámi zadanou oblast.

Tak neváhejte a tuto službu si vyzkoušejte sami zde.

 

Více informací

Novinky v sekci PRODUKTY

Do sekce PRODUKTY jsme nově přidali část
Zateplovací systémy PCI MultiTherm®.

Díky přehlednému uspořádání zde lehce vyhledáte jak potřebnou technickou dokumentaci, tak i celkovou skladbu všech produktů povolených pro tento typ zateplovacího systému.

Posuďte sami: www.pci-cz.cz/produkty/zateplovaci-systemy-pci-multithermr.html

Více informací

Systémové řešení balkónů a lodžií

Dobrým rádcem Vám bude naše další novinka - brožura Systémové řešení balkónů a lodžií. Naleznete ji opět v sekci KE STAŽENÍ.

Více informací

Nové brožury pro Vás

Aktuálně jsme do sekce KE STAŽENÍ přidali dvě nové brožury.

• První Vám přináší systémové řešení pro překlenutí dilatačních spár.

• Druhá je technologickým předpisem pro fasádní zateplovací systémy

PCI MultiTherm®.

 

Více informací

Seznamujeme podlaháře s našimi novinkami

Specializovaní podlaháři se 14. 5. 2015 školili u našeho významného partnera, firmy Podlahy Šesták. Více než 60 zákazníků se zde seznámilo s novinkami a plánovanými změnami v sortimentu produktů pro podlaháře. Velký zájem vzbudila i naše nová brožura Podlahářův rádce od PCI, kterou naleznete v sekci „Ke stažení“

Více informací

PCI – hlavním partnerem konference OCELOVÉ KONSTRUKCE 2015

27. května 2015 se ve Státních léčebných lázních Karlova Studánka koná XVII. konference OCELOVÉ KONSTRUKCE 2015, na které se budeme prezentovat přednáškou k tématům:

  • Technologie v oblasti sanací a izolací betonových a ocelových konstrukcí,

  •            Komplexní systémy PCI a ostatní doplňkové technologie.

     

       Více o konferenci: http://www.sekurkon.cz/kurz/9911 

 

Více informací

Konference NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM V ROCE 2015,

kterou pořádala Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí a Státním fondem životního prostředí, přinesla řadu nových a zajímavých poznatků k výše uvedenému tématu. Těší nás, že značka PCI mohla být stříbrným partnerem této konference. 

Zde je k dispozici náš příspěvek na téma Mikroorganismy na ETICS, který na konferenci prezentoval marketingový produktový manažer PCI, Martin Hurta.

Odkaz na záznam z přednášky:  

https://www.youtube.com/watch?v=6yP5xpzDWbc&feature=youtu.be

Více informací

Vyprodání produktu - PCI Decotop® HSL

V sortimentu určeném pro ochranu dřeva naleznete tyto produkty:

Více informací

20. MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM MOSTY 2015

Ve dnech 23. - 24.4.2015 se již po několikáté zúčastníme mezinárodní konference MOSTY 2015, coby hlavní partner sympozia.

 

Tentokrát zde budeme přednášet na téma:

Technologie v oblasti sanací a izolací betonových konstrukcí materiály PCI, komplexní systémy pro novostavby a rekonstrukce v oblasti dopravních staveb.  

 

Více o konferenci na: http://www.sekurkon.cz/kurz/9909

 

Sanace a hydroizolace staveb

Pozvánka na konferenci

 

Více informací

Jsme stříbrným partnerem konference NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM V ROCE 2015

 

Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí a Státním fondem životního prostředí pořádají odbornou konferenci na téma NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM V ROCE 2015. Konference se koná 14.4.2015 v Praze, kde budeme přednášet na téma Mikroorganismy na ETICS.

 

Více o konferenci na www.ckait.cz/novazelenausporam

 

 

 

 

 

 

 

 

Více informací

Nové ceníky jsou tu pro vás

Nově jsou v sekci "Ke stažení" k dispozici aktuální ceníky všech produktů a systémů PCI.

Více informací