Fasádní studia PCI

Ve Fasádním studiu najdete pod jednou střechou kompletní servis pro stavbu nebo rekonstrukci svého domova. Nabídka fasádních studií je rozdělena do dvou základních oblastí – služeb a produktů, které na sebe logicky navazují.

 

Více informací

Více informací
Kalkulačka spotřeby

Tato funkce vám umožní rychlý výpočet potřebného množství. Kalkulačku spotřeby PCI můžete použít pro různé produkty z našeho sortimentu. Výpočet spotřeby vychází z přibližných referenčních hodnot.

Kalkulačka
Školení

Značka PCI nabízí prvotřídní kvalitu svých produktů, proto klademe velký důraz na důkladné a pravidelné zaškolování širokého spektra odborníků, kteří se tak stávají opravdovými profesionály ve svém oboru.

 

Více informací

Více informací
Vizualizace fasád

Výběr barev na fasádu je poměrně složitá záležitost, a ne každý má dokonalé barevné cítění. Při návrhu je například nutné zohlednit barvu střechy, koncept blízkého okolí objektu atd. Ideální variantou, jak navrhnout správné barevné řešení, je vyfocení a následné „vybarvení“ objektu ve speciálním programu, kde si můžete vyzkoušet nepřeberný počet barevných variant. Pokud tedy přemýšlíte nad změnou vzhledu Vašeho bytu či domu a nechcete zbytečně riskovat, jste na správném místě.

Více informací
Snímkování termokamerou

Termokamera je přístroj pro měření teploty a vlhkosti vzduchu.  Využívá se zejména pro zjišťování příčin problémů v budovách s úniky tepla, zvýšenou vlhkostí, rosením oken a tvorbou plísní.  Pomocí měření jsme schopni diagnostikovat příčinu problémů a navrhnout opatření jejich odstranění.

Více informací
Sanační analýzy a návrhy

Trápí váš dům či byt nadměrná vlhkost? Unavuje vás boj s plísní na stěnách? Přemýšlíte o zateplení a bojíte se zvýšení vlhkosti ve zdivu? Nebo jen plánujete rekonstrukci suterénu a nevíte, kde začít? Problémy s vlhkostí mohou být způsobeny řadou příčin, a proto je před nezbytné provedení kvalitního sanačního průzkumu, který odhalí příčiny nevyhovujícího stavu a na jeho základě je navrženo optimální řešení.

Více informací