Fasádní studia PCI

Základem každé stavby nebo rekonstrukce je dobrý projekt a profesionálně odvedené stavební práce. U nás se zaměřujeme především na kvalitu služeb.

Specializujeme se na zateplené a klasicky provedené fasády tak, aby byl zabezpečen komfort a funkčnost vašeho bydlení.

Dále se specializujeme i na objekty s problémem vlhkého zdiva, které se vyskytují zejména u starších staveb.

Na to navazuje volba barevných kombinací a vhodných materiálů v exteriéru i interiéru. I v této oblasti poskytujeme nadstandardní služby a zázemí. Vedle klasických povrchových úprav nabízíme celou řadu speciálních fasádních barev, dekorativních omítek a nátěrů na ostatní typy povrchů jako např. dřevo, kovy, plasty atd. Tyto barvy a omítky dokáží svým výjimečným vzhledem podtrhnout originalitu a jedinečnost každého interiéru i exteriéru.

Návrhy vhodné barevné palety neomezujeme jen na běžné vzorníky. Pro výběr vhodného odstínu se ve FASÁDNÍM STUDIU používá speciální zařízení - spektrometr. Ten dokáže vygenerovat receptury i pro ty nejjemnější barevné tóny, které nenajdete v žádném vzorníku. Tímto originálním způsobem můžete stěny i detaily bytu či domu „obléct“ do odstínů vašeho oblíbeného oblečení nebo doplňků.

Následná realizace se neobejde bez detailního rozpočtu. Poradíme vám, jakým způsobem projekt rozumně profinancovat a přitom ušetřit.  Tímto způsobem se můžete dozvědět, kolik ušetříte a jaká je návratnost vaší investice při zateplení fasády.

Více informací naleznete na: http://www.fasadnistudio.cz/