Velg en region og språk

Originální omítka PCI Multiputz® ED

Jedinečná omítka pro kreativní ztvárnění od klasických vzhledů či struktur až po neotřelé uskutečnění invence tvůrce.

Fasáda se v poslední době stává diskutovanou a hlavně designovou záležitostí. Právě ona je chloubou, díky níž Vaše stavba vynikne. Kromě základních kvalitativních funkcí fasády, kterými jsou ochranná a regulační, je současně kladen důraz i na funkci estetickou. Vzhled fasády totiž dotváří a názorně propojuje jednotlivé architektonické prvky, dokresluje a podtrhuje celkovou atraktivitu stavby.

Značka PCI, jako prestižní výrobce stavebních materiálů, vychází vstříc vaší fantazii a kreativitě a nabízí výjimečný druh omítky, která učiní z vašich staveb unikáty. Jedná se o tenkovrstvou minerální omítku PCI Multiputz® ED. Tento druh omítky je jedinečný svým specifickým přírodním vzhledem a kombinací užitkových vlastností.

Videoreportáž z pořadu Rady ptáka Loskutáka

PCI Multiputz® ED je jemná minerální omítka s obsahem slídy, použitelná jako povrchová úprava na vnější jádrové omítky, sanační omítky, kontaktní zateplovací systémy i tvorbu interiérových dekorací.  Specifickými parametry je nízká nasákavost, vysoká paropropustnost a atraktivní vzhled.

Povrch omítky je možné upravit mnoha různými způsoby! Záleží pouze na vaší fantazii.

Další informace o této unikátní omítce naleznete ZDE.

Ceník ED nářadí naleznete ZDE

Naše reference