Vytvořte charakter prostoru díky pouhé změně barvy spárovací hmoty. Náš nový unikátní systém PCI Multicolor nabízí maximální volnost při vytváření designu – nabízíme více než 400 různých odstínů spárovací hmoty!

Na jakém principu PCI Multicolor funguje?

K vybranému obkladu přiložíte náš speciální digitální snímač PCI Colorcatch Nano. Je to vlastně taková kamerka napojená na naši mobilní aplikaci PCI MULTICOLOR, která identifikuje barvu obkladu. Během několika sekund vám aplikace nabídne odstíny spárovačky, které budou k barvě obkladu ladit.

Stejný obklad – naprosto rozdílný design díky barvě spárovací hmoty

Individualita je trendem. I v každém detailu našich obytných prostor. Překvapivým designovým prvkem může být i spára. Její barva má obrovský vliv na dojem, kterým působí obklady i celkový design místnosti. Čím větší je možnost výběru požadovaného odstínu spárovací hmoty, tím větší je svoboda při tvorbě celkového designu. S naším řešením PCI Multicolor máte na výběr několik stovek různých odstínů!

 

Odstíny v barvě obkladu nebo dlažby vytvářejí místnost klidnější a útulnější. Mírně odlišné barevné odstíny mezi spárovací hmotou a obkladem nebo dlažbou celkovou plochu jemně zvýrazní a podtrhnou design povrchu, zatímco kontrastnější barvy zvyšují dynamiku celku.

S PCI máte nyní maximální svobodu výběru!

  • Naše spárovací hmota je k dispozici ve stovkách barev
  • Je vhodná pro jakékoli obklady nebo dlažbu
  • Vytvoříte s ní požadovaný design pro každý obytný prostor

PCI Colorcatch Nano umožní přesný výběr barev pro vaše spáry

Náš digitální snímač barev PCI Colorcatch Nano jedním klikem během několika sekund přesně změří barvu hladkých, strukturovaných nebo vzorovaných povrchů a zobrazí různé návrhy barevného provedení. Díky tomu je umožněn profesionální návrh barev pro co nejindividuálnější design interiérů!

PCI Colorcatch Nano otevírá zcela nové možnosti designu a poskytuje jistotu, že najdete tu správnou barvu: tón v tónu, osvěžující nebo silně kontrastní. V případě zájmu o objednání nebo další informace kontaktujte našeho odborného poradce z vaší oblasti.

 

Aplikace PCI MULTICOLOR

PCI Colorcatch Nano pracuje rychle a snadno v kombinaci s aplikací PCI MULTICOLOR pro iOS a Android, kterou stáhnete v App Store nebo na Google Play.

 


Jak se pracuje s PCI Colorcatch Nano a aplikací PCI MULTICOLOR?

PCI Durapox® Premium Multicolor

Epoxidová spárovací hmota PCI Durapox® Premium Multicolor je k dispozici ve více než 400 barevných odstínech, proto se snadno přizpůsobí každé barvě obkladu nebo dlažby. Ke všem barvám spárovací hmoty nabízíme také silikonový tmel PCI Silcofug® Multicolor ve stejném odstínu. Další informace o PCI Durapox® Premium Multicolor najdete zde.

Epoxidová spárovací hmota PCI Durapox® Premium Multicolor má skvělé vlastnosti

  • Spárování a čištění je snadné jako u cementových hmot
  • Odolává plísním a mikroorganismům
  • Má brilantní odstíny a maximálně homogenní povrch
  • Je stálobarevná a nenasákavá
  • Přináší možnost individuálního designu
  • Je bez nepříjemného zápachu

Elastický tmel PCI Silcofug® Multicolor

Pro vynikající výsledek je zapotřebí kompletní systémové řešení. Ke každému odstínu spárovací hmoty nabízíme silikonový tmel PCI Silcofug® Multicolor ve stejné barvě pro vnitřní i vnější použití. Další informace o tmelu PCI Silcofug® Multicolor najdete zde.

 

Třpytky PCI Premium Glitter dodají ploše eleganci

PCI Premium Glitter slouží pro zvýraznění efektu spár. Lze je použít jak ve spárovacích materiálech na bázi cementu, jako je PCI Nanofug® Premium, tak i ve spárovacích materiálech na bázi epoxidových pryskyřic, jako jsou PCI Durapox® Premium nebo PCI Durapox® Premium Multicolor. Zcela podle osobního vkusu propůjčují třpytky v barvách mědi, zlata nebo stříbra obytným prostorám elegantní, vznešený design. Vybírat můžete mezi jemnými a hrubými. Další informace o PCI Premium Glitter najdete zde

 

 


Vzorník barev PCI Multicolor umožní efektivní a profesionální konzultaci

Vysoce kvalitní vzorník barev umožní nahlédnout na všechny barvy PCI Multicolor včetně čísla barvy a také díky němu zjistíte, jak by barva vypadala v kombinaci s PCI Premium Glitter. To usnadňuje výběr a průběh objednávky. Vzorník barev dokonale doplňuje koncept PCI Multicolor a poskytuje kompaktní přehled všech dostupných barev. V případě zájmu o objednání nebo další informace kontaktujte našeho odborného poradce z vaší oblasti.

Často kladené otázky týkající se PCI Multicolor

Jak si mohu PCI Durapox® Premium Multicolor objednat?

Svou individuální barvu spárovací hmoty PCI Durapox® Premium Multicolor si zcela pohodlně objednáte pomocí našich odborných poradců.

 

Jak dlouhé jsou doby dodání?

V závislosti na objemu objednávky a četnosti objednávek je nutné počítat s dobou dodání v délce několika málo dní. V případě větších objektů doporučujeme osobní konzultaci.

 

Jaké je u PCI Durapox® Premium Multicolor minimální objednací množství?

Minimální objednací množství je 1 balení, tj. 2 kg.

 

Jaké je u PCI Silcofug® Multicolor minimální objednací množství?

Minimální objednací množství je 1 krabice, tj. 6 kartuší.

 

Mohu toto individuální zboží vrátit?

Ne, u zboží vyrobeného individuálně podle požadavků zákazníka není výměna možná. Prosíme o pochopení.

 

Je v požadovaném odstínu k dispozici také silikon?

Samozřejmě nabízíme také barevně odpovídající silikon PCI Silcofug® Multicolor.

 

Co je PCI MULTICOLOR za aplikaci?

Aplikace PCI MULTICOLOR je určena pro iOS i Android a lze ji stáhnout do zařízení Apple nebo do zařízení se systémem Android.

 

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám na e-mail pci-cz@pci-group.eu. Rádi vám poradíme.