Velg en region og språk

Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a nově i česká značka RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let. Tato unikátní záruka je poskytována na kompletní systém provedený certifikovanou osobou, která prošla odborným školením na tento systém a je držitelem certifikátu „Bezpečný systém pokládky dlažby pro balkóny a terasy“.

S tímto systémem je možné bezpečně klást obklady a dlažby na balkónech a terasách, tedy na podlahových plochách, které jsou vystavovány enormním povětrnostním vlivům, silným a náhlým výkyvům teplot i vlivům deště a mrazu. Garance té nejvyšší kvality je zabezpečena díky použití nejlepších produktů od PCI, například díky unikátním vlastnostem hydroizolační stěrky a lepidla.

Výhody systému:

  • Optimalizován pro dokonalou izolaci a funkční provedení v exteriérech.
  • Ideální pro pokládání velkoformátové dlažby v exteriéru.

Všechny informace k tomuto systému naleznete v naší brožuře "Terasy a balkóny se zárukou 12 let" a znázornění aplikace vám přiblíží naše video.

Specializovaná školení, která byla do loňského roku výhradně vyhrazena pro německý trh, probíhají již i v České republice!

Řemeslníci, kteří se zúčastní našeho školení, obdrží certifikát, na základě kterého bude naše společnost garantovat poskytované záruky.

Seznam proškolených řemeslníků

FirmaAdresaE-mailTelefon
SCHARS, spol. s r.o.Šlechtín 6, 285 22 Bohdanečschejbal@schars.cz 739234017
SCHARS, spol. s r.o.Šlechtín 6, 285 22 Bohdanečskrovny@schars.cz 730844766
A.B.Stav - Ivo KarkoškaSvobodova 718/17, 743 01 Bílovecivokarkoska@seznam.cz 608443155
geLLon s.r.o.Na Kopanici 248, 537 01 Chrudimgellon@gellon.cz 601550223
Bedřich VečeřeOpatov 323, 569 12 Opatovbedrich@vecereb.cz 736751777
Michal HnátíkHamerská 69/15, 360 01 Březovábavinasstavet@seznam.cz736490712
Jaroslav TáborskýHamerská 69/15, 360 01 Březovábavinasstavet@seznam.cz 736490712
PHP STAV s.r.o.Hradčany 463, 569 92 Bystréinfo@phpstav.cz 777041112
Pavel MachálekMělnická 92, 277 38 Mělnické Vtelnopam.d@seznam.cz 601341010
Václav MikyskaLukavice 317, 561 51 Letohradmikyska@czstavby.cz 774447747
Lukáš PašekLesní 440, 747 19 Bohuslaviceinfo@obkladypasek.cz 604567992
Antonín KomendaTěšánky 32, 768 02 Zdounkytonyprofi@email.cz 739476619
eSVe Stav s.r.o.Benediktská 722/11, 110 00 Prahapetr@esve.cz 602481818
eSVe Stav s.r.o.Benediktská 722/11, 110 00 Prahamarek@esve.cz 732431901
STAKS Group s.r.o.Božkovská 1948/38, 326 00 Plzeňmhrecin@staksgroup.cz 774100142
Zdeněk JordánŽerotice 134, 671 35 Žeroticezjordan@seznam.cz 602382611
Středomoravské stavby s.r.o.Svépomoc I  2012/51 75002 Přerov I - Městostredostavby@stredostavby.cz 606791213
Zdeněk JančoBeringerova 446, 588 56 Telčhynda63@seznam.cz 723380691
Vlastimil LipkaDubany 160, 798 12 Vrbátkyvlipka@email.cz 608504600
Marek ŽákTylova 441, 273 71 Zlonice marazak@seznam.cz 603248672