Velg en region og språk

Kalkulačka spotřeby

Tato funkce vám umožní rychlý výpočet potřebného množství. Kalkulačku spotřeby PCI můžete použít pro různé produkty z našeho sortimentu. Výpočet spotřeby vychází z přibližných referenčních hodnot.

Kalkulačka

Školení

Značka PCI nabízí prvotřídní kvalitu svých produktů, proto klademe velký důraz na důkladné a pravidelné zaškolování širokého spektra odborníků, kteří se tak stávají opravdovými profesionály ve svém oboru.

Více informací

Fasádní studia PCI

Ve Fasádním studiu najdete pod jednou střechou kompletní servis pro stavbu nebo rekonstrukci svého domova. Nabídka fasádních studií je rozdělena do dvou základních oblastí – služeb a produktů, které na sebe logicky navazují.

Více informací

Vizualizace fasád

Výběr barev na fasádu je poměrně složitá záležitost, a ne každý má dokonalé barevné cítění. Při návrhu je například nutné zohlednit barvu střechy, koncept blízkého okolí objektu atd. Ideální variantou, jak navrhnout správné barevné řešení, je vyfocení a následné „vybarvení“ objektu ve speciálním programu, kde si můžete vyzkoušet nepřeberný počet barevných variant. Pokud tedy přemýšlíte nad změnou vzhledu Vašeho bytu či domu a nechcete zbytečně riskovat, jste na správném místě.

Více informací

Snímkování termokamerou

Termokamera je přístroj pro měření teploty a vlhkosti vzduchu.  Využívá se zejména pro zjišťování příčin problémů v budovách s úniky tepla, zvýšenou vlhkostí, rosením oken a tvorbou plísní.  Pomocí měření jsme schopni diagnostikovat příčinu problémů a navrhnout opatření jejich odstranění.

Více informací

Sanační analýzy a návrhy

Trápí Váš dům či byt nadměrná vlhkost? Unavuje Vás boj s plísní na stěnách? Přemýšlíte o zateplení a bojíte se zvýšení vlhkosti ve zdivu? Nebo jen plánujete rekonstrukci suterénu a nevíte, kde začít?

Problémy s vlhkým zdivem se zpravidla objevují na starších objektech, ale v případě špatného návrhu nebo provedení se může vyskytnout i u nových objektů. Problémy s vlhkostí mohou být způsobeny celou řadou příčin, a proto je před opravou nezbytné provedení kvalitního sanačního průzkumu, který odhalí příčiny nevyhovujícího stavu a na základě tohoto zjištění je navrženo optimální řešení.

Více informací