Velg en region og språk

Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a nově i česká značka RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let. Tato unikátní záruka je poskytována na kompletní systém provedený certifikovanou osobou, která prošla odborným školením na tento systém a je držitelem certifikátu „Bezpečný systém pokládky dlažby pro balkóny a terasy“.

S tímto systémem je možné bezpečně klást obklady a dlažby na balkónech a terasách, tedy na podlahových plochách, které jsou vystavovány enormním povětrnostním vlivům, silným a náhlým výkyvům teplot i vlivům deště a mrazu. Garance té nejvyšší kvality je zabezpečena díky použití nejlepších produktů od PCI, například díky unikátním vlastnostem hydroizolační stěrky a lepidla.

Výhody systému:

  • Optimalizován pro dokonalou izolaci a funkční provedení v exteriérech.
  • Ideální pro pokládání velkoformátové dlažby v exteriéru.

Všechny informace k tomuto systému naleznete v naší brožuře "Terasy a balkóny se zárukou 12 let" a znázornění aplikace vám přiblíží naše video.

Specializovaná školení, která byla do loňského roku výhradně vyhrazena pro německý trh, probíhají již i v České republice!

Řemeslníci, kteří se zúčastní našeho školení, obdrží certifikát, na základě kterého bude naše společnost garantovat poskytované záruky.

Seznam proškolených řemeslníků