BASF-Group: Construction Chemicals

Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z

Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní. Tato omítka je určena pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí a je vhodná zejména pro vnější tepelněizolační kontaktní systémy (ETICS). Vysoká kvalita povrchové úpravy výrazně prodlužuje životnost systémů ETICS a přispívá ke snižování nákladů na údržbu.

PCI Multiputz® NoBio Z
je pastovitá omítka s jedinečnou kombinací zapouzdřených širokospektrálních biocidních přísad, které zajišťují dlouhodobou odolnost vůči biotickému napadení. Rezistence vůči mikroorganismům je ještě umocněna vysokou hydrofobizací, která zajišťuje okamžitý odvod vlhkosti z povrchu fasády. Tato vlastnost omítky zvyšuje odolnost vůči mikroorganismům a zároveň zajišťuje samočisticí schopnost fasády.

  

  • Multibiotik efekt – jedinečná kombinace širokospektrálních biocidů a fotoaktivního TiO2 zajišťuje dlouhodobou ochranu před mikroorganismy
  • Vysoký obsah silikonových aditiv
  • Snížená nasákavost
  • Samočisticí efekt
  • Zlepšené mechanické vlastnosti díky výztužným vláknům
  • UV stabilní
  • Extra dlouhá životnost

Více informací ZDE.

PCI Pecitherm® MultiPlus – certifikovaný systém pro zateplený balkón

Značka PCI nabízí řešení zateplení pro všechny detaily staveb včetně těch nejexponovanějších, jakými jsou balkóny a lodžie.

Náš systém zatepleného balkónu PCI Pecitherm® MultiPlus optimálně eliminuje liniové tepelné mosty v místech napojení balkónů a lodžií na svislé konstrukce. Díky speciální difuzní vrstvě umožňuje rychlou aplikaci povrchových souvrství, tím maximálně zkracuje dobu realizace a zároveň díky vysokým difuzním schopnostem zaručuje mimořádně dlouhou životnost.

Více informací naleznete ZDE.

Obraťte se s důvěrou na náš tým!
Nabízíme pomoc s technologickým návrhem včetně odborné konzultace přímo na stavbě.

 

 

Ušetřete čas při práci s našimi rychlými materiály!

S rychlými materiály od PCI mohou být v co nejkratším čase provedeny všechny pracovní kroky s důrazem na kvalitu systému, přičemž jsou splněny nejvyšší nároky na dlouhodobou životnost a minimální ekologické zatížení.

Systém pro rychlou výstavbu a rekonstrukci koupelen

Ucelená řada produktů v systému umožňuje bleskovou výstavbu nebo rekonstrukci sociálních zařízení v domácnostech, domovech důchodců, ve školách, nemocnicích a úřadech.

Systém pro rychlou výstavbu balkonů a teras

Ucelená řada produktů vhodná pro venkovní použití, odolávající povětrnostnímu zatížení, zejména mrazem, ideální pro použití při výstavbě a rekonstrukci balkonů a teras, minimalizující časovou náročnost stavebních prací.