PCI Colorcatch Nano: digitální snímač barev

Maximální svoboda designu: PCI vytváří ze spáry designový prvek!

Trendem současnosti je navrhování osobitého designu interiéru přesně podle představ budoucích uživatelů. Dosud bylo možné vybírat pouze v rámci rozsáhlé nabídky obkladů a dlažeb. Jak bude vypadat celkový dojem totiž bezpochyby závisí právě na barvě spáry, která ovlivňuje celkový pocit z prostoru. A čím větší je možnost výběru požadovaného odstínu spárovací hmoty, tím větší je svoboda při tvorbě celkového designu. S PCI máte nyní díky více než 400 odstínů maximální svobodu výběru!

Podívejte se na video jak PCI Colorcatch Nano pracuje!

Jedním klikem a s přesností na pixel!

PCI Colorcatch Nano – digitální snímač barev, který přesně změří odstín na hladkém, strukturovaném i vzorovaném povrchu a během vteřiny zobrazí odpovídající barevnou kombinaci. S digitálním snímačem barev PCI Colorcatch Nano najdete odpovídající barvu spáry s přesností na pixel, ať už má být zvolený odstín v harmonii, tedy tón v tónu, nebo v kontrastu s vybranými obklady nebo dlažbou. 

Snadné a rychlé použití díky aplikaci PCI MULTICOLOR dostupné v AppStore i GooglePlay pro iOS i Android.

Vše pouhým jedním stisknutím tlačítka: barva vybrána, projekt uložen, objednávka odeslaná e-mailem. Jednoduše!

„GAME CHANGER“ v poskytování profi poradenství!

Zaměřte se s PCI Colorcatch Nano na osobité představy každého zákazníka. Rozšiřte nabídku svých služeb díky tomuto unikátnímu nástroji a přesvědčte vaše stávající i potencionální nové zákazníky o perfektním servisu a nadstandardních službách!

Pokud plánujete nabídnout svým zákazníkům něco extra nebo jste koncový zákazník, který touží po designové koupelně, sjednejte si schůzku s odborným poradcem PCI ve Vašem regionu a zjistěte víc!

Kontakt