• Spáry v barvách přesně podle vaší chuti PCI Durapox® Premium

  Vytvořte charakter prostoru díky pouhé změně barvy spárovací hmoty. Náš nový unikátní systém PCI Durapox® Premium Multicolor nabízí maximální volnost při vytváření designu – nabízíme více než 400 různých odstínů spárovací hmoty!

  Zjistit více informací
 • Koupelnová hydroizolace PCI Lastogum® Spolehlivý pomocník do mokrých prostorů

  Hydroizolační stěrky PCI patří mezi nejodolnější na trhu. PCI Lastogum je výrobkem, který spojuje nároky na vysokou odolnost ploch v interiéru a zdravé bydlení. Je nejrychleji vytvrzující na trhu a také má nejnižší spotřebu na trhu. Navíc poměr cena/výkon je na velmi dobré úrovni.

  Zjistit více informací
 • PCI Multiputz® NoBio Z Speciální vysoceodolná silikonová omítka

  S prémiovou omítkou PCI Multiputz® NoBio Z bude vaše fasáda dlouhodobě a dokonale chráněna před vznikem řas a plísní.

  Zjistit více informací
 • Jsme hlavním technickým partnerem unikátního projektu 3D tisku

  Naše značky PCI a Master Builders Solutions se staly hlavním technickým partnerem unikátního projektu Prvok od Buřinky, který ke stavbě domu využívá 3D tisku. Díky této technologii tak mohou vznikat nevšední stavby moderní architektury.

  Více informací o projektu
Nový nástroj pro vizualizaci fasád

Abyste si dovedli lépe představit, jak bude vypadat vaše nová fasáda s omítkami a barvami PCI, připravili jsme pro vás nový software pro vizualizaci fasád.

Více informací
Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z


Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní.            

Více informací

Značka PCI je tu pro stavební profesionály všech úrovní

Už od roku 1950 značka PCI symbolizuje inovaci, maximální spolehlivost, komplexní služby a prvotřídní kvalitu. Jako přední výrobce stavební chemie má naše společnost nejen mnohaleté zkušenosti v oblasti stavebnictví, ale i sílu a výkonnost mezinárodně aktivní společnosti. Naším dlouhodobým cílem je zajistit špičkové produkty pro stavebnictví.

Prvotřídní produkty a inteligentní systémy

Kvalita výrobků v PCI je dána především dokonalým a dynamickým zpracováním zaměřeným na perfektní výsledek. Produkty PCI jsou vyvinuty se speciálními vlastnostmi, jako je zpracovatelnost během celého roku, rychlé tuhnutí pro rychlý a efektivní průběh prací a komfort při zpracování, jež zaručují jednoznačný přínos pro plánování stavby.
Naše inteligentní produktové systémy výhodně kombinují jednotlivé produkty a nabízejí tak skutečnou přidanou hodnotu pro projektanty, zpracovatele i koncové uživatele. Logicky uspořádané a pravidelně a systematicky inovované systémy osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují spolehlivost a jistotu a budou pro ně tím nejlepším možným řešením.

Komplexní a zároveň individuální nabídka služeb

PCI nenabízí jen kvalitní sortiment produktů, ale i různé služby. Pokud máte další dotazy, využijte naši praktickou kalkulačku spotřeby nebo vyhledávání našich odborně-technických poradců.