• Zveme vás na školení PCI Školicí sezóna 2020 odstartovala

  Rádi bychom vás pozvali na naše každoroční školení, která jsme připravili na letošní rok. Vypsáno máme spoustu termínů po celé republice na 4 různá témata.

   

  Po absolvování školení je možné získat certifikát o proškolení, vybraná školení jsou akreditovaná pod hlavičkou ČKAIT. Na všechna školení je nutné se registrovat online

  Prohlédnout nabídku školení
 • Spoluvytváříme místo pro život To nejlepší je ještě před námi

  Zákazník je pro nás na prvním místě. Teprve když je spokojený on, jsme spokojení i my. Takové je poslání stavební chemie PCI.

  Prohlédněte si naše nové video
 • Akvizice obchodní divize BASF Construction Chemicals Fondy Lone Star získají divizi Construction Chemicals společnosti BASF

  BASF a pobočka soukromé investiční firmy Lone Star s celosvětovou působností, podepsaly kupní smlouvu o akvizici obchodní divize BASF Construction Chemicals.

  Více informací
 • PCI Multiputz® NoBio Z Speciální vysoceodolná silikonová omítka

  S prémiovou omítkou PCI Multiputz® NoBio Z bude vaše fasáda dlouhodobě a dokonale chráněna před vznikem řas a plísní.

  Zjistit více informací
 • Hydroizolace PCI Na naše izolace je každá vlhkost krátká

  Hydroizolační hmoty PCI zajistí jednoduchou a dokonalou izolaci vašeho domu. Řadou svých vlastností převyšují častěji používané asfaltové pásy. Dají se použít pro izolaci základů, vnějších i vnitřních, svislých i vodorovných ploch.

  Zjistit více informací
 • PCI Durapox® Premium Epoxid, se kterým je hračka pracovat

  PCI Durapox® Premium je skvěle zpracovatelná a lehce čistitelná epoxidová spárovací hmota s výjimečnými vlastnostmi a velmi dlouhou dobou zpracování.

  Zjistit více informací
PCI Pecitherm® MultiPlus – certifikovaný systém pro zateplený balkón

Značka PCI nabízí řešení zateplení pro všechny detaily staveb včetně těch nejexponovanějších, jakými jsou balkóny a lodžie.

Více informací
Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z


Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní.            

Více informací
Originální omítka PCI Multiputz® ED

Jedinečná omítka pro kreativní ztvárnění od klasických vzhledů či struktur až po neotřelé nápady tvůrce.

Více informací
Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a nově i česká značka RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let.

Více informací
Školení

Značka PCI nabízí prvotřídní kvalitu svých produktů, proto klademe velký důraz na důkladné a pravidelné zaškolování širokého spektra odborníků, kteří se tak stávají opravdovými profesionály ve svém oboru.

Více informací

PCI Augsburg – pro stavební profesionály všech úrovní

Již více než 60 let značka PCI symbolizuje inovaci, maximální spolehlivost, komplexní služby a prvotřídní kvalitu. Jako přední výrobce stavební chemie a člen chemického koncernu BASF má naše společnost nejen mnohaleté zkušenosti v oblasti stavebnictví, ale i sílu a výkonnost mezinárodně aktivní společnosti. Naším dlouhodobým cílem je zajistit špičkové produkty pro stavebnictví.

Prvotřídní produkty a inteligentní systémy

Kvalita výrobků v PCI je dána především dokonalým a dynamickým zpracováním zaměřeným na perfektní výsledek. Produkty PCI jsou vyvinuty se speciálními vlastnostmi, jako je zpracovatelnost během celého roku, rychlé tuhnutí pro rychlý a efektivní průběh prací a komfort při zpracování, jež zaručují jednoznačný přínos pro plánování stavby.
Naše inteligentní produktové systémy výhodně kombinují jednotlivé produkty a nabízejí tak skutečnou přidanou hodnotu pro projektanty, zpracovatele i koncové uživatele. Logicky uspořádané a pravidelně a systematicky inovované systémy osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují spolehlivost a jistotu a budou pro ně tím nejlepším možným řešením.

Komplexní a zároveň individuální nabídka služeb

PCI nenabízí jen kvalitní sortiment produktů, ale i různé služby. Pokud máte další dotazy, využijte naši praktickou kalkulačku spotřeby nebo vyhledávání našich odborně-technických poradců.