• Důležité informace pro zákazníky Aktuální situace v naší společnosti

  Vzhledem k celorepublikovým změnám způsobeným šířením koronaviru bychom vás rádi informovali o aktuální situaci v naší společnosti. Výroba v našem závodě v Chrudimi běží bez omezení tak, aby byla zajištěna spolehlivá dodávka našim zákazníkům a partnerům.

  Více informací
 • Spolu vytváříme místo pro život To nejlepší je ještě před námi

  Zákazník je pro nás na prvním místě. Teprve když je spokojený on, jsme spokojení i my. Takové je poslání stavební chemie PCI.

  Prohlédněte si naše nové video
 • Akvizice obchodní divize BASF Construction Chemicals Fondy Lone Star získají divizi Construction Chemicals společnosti BASF

  BASF a pobočka soukromé investiční firmy Lone Star s celosvětovou působností, podepsaly kupní smlouvu o akvizici obchodní divize BASF Construction Chemicals.

  Více informací
 • PCI Multiputz® NoBio Z Speciální vysoceodolná silikonová omítka

  S prémiovou omítkou PCI Multiputz® NoBio Z bude vaše fasáda dlouhodobě a dokonale chráněna před vznikem řas a plísní.

  Zjistit více informací
 • Hydroizolace PCI Na naše izolace je každá vlhkost krátká

  Hydroizolační hmoty PCI zajistí jednoduchou a dokonalou izolaci vašeho domu. Řadou svých vlastností převyšují častěji používané asfaltové pásy. Dají se použít pro izolaci základů, vnějších i vnitřních, svislých i vodorovných ploch.

  Zjistit více informací
 • PCI Durapox® Premium Epoxid, se kterým je hračka pracovat

  PCI Durapox® Premium je skvěle zpracovatelná a lehce čistitelná epoxidová spárovací hmota s výjimečnými vlastnostmi a velmi dlouhou dobou zpracování.

  Zjistit více informací
Nový nástroj pro vizualizaci fasád

Abyste si dovedli lépe představit, jak bude vypadat vaše nová fasáda s omítkami a barvami PCI, připravili jsme pro vás nový software pro vizualizaci fasád.

Více informací
Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z


Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní.            

Více informací

PCI Augsburg – pro stavební profesionály všech úrovní

Již více než 60 let značka PCI symbolizuje inovaci, maximální spolehlivost, komplexní služby a prvotřídní kvalitu. Jako přední výrobce stavební chemie a člen chemického koncernu BASF má naše společnost nejen mnohaleté zkušenosti v oblasti stavebnictví, ale i sílu a výkonnost mezinárodně aktivní společnosti. Naším dlouhodobým cílem je zajistit špičkové produkty pro stavebnictví.

Prvotřídní produkty a inteligentní systémy

Kvalita výrobků v PCI je dána především dokonalým a dynamickým zpracováním zaměřeným na perfektní výsledek. Produkty PCI jsou vyvinuty se speciálními vlastnostmi, jako je zpracovatelnost během celého roku, rychlé tuhnutí pro rychlý a efektivní průběh prací a komfort při zpracování, jež zaručují jednoznačný přínos pro plánování stavby.
Naše inteligentní produktové systémy výhodně kombinují jednotlivé produkty a nabízejí tak skutečnou přidanou hodnotu pro projektanty, zpracovatele i koncové uživatele. Logicky uspořádané a pravidelně a systematicky inovované systémy osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují spolehlivost a jistotu a budou pro ně tím nejlepším možným řešením.

Komplexní a zároveň individuální nabídka služeb

PCI nenabízí jen kvalitní sortiment produktů, ale i různé služby. Pokud máte další dotazy, využijte naši praktickou kalkulačku spotřeby nebo vyhledávání našich odborně-technických poradců.