• Školení pro stavební profesionály je zpět! Letos kompletně online přes nový web www.skoleniproprofesionaly.cz

    Školení proběhnou kompletně online formou videoprezentací s komentářem. Odkaz na prezentaci pošleme e-mailem po registraci na výše uvedeném webu, naleznete ho také ve vašem účtu po přihlášení. Video bude dostupné v období, které je na webu uvedeno jako termín konání webináře. V tomto období ho budete moci zhlédnout kdykoliv.

     

    Školení zařazena do akreditovaného vzdělávacího programu CŽV ČKAIT jsou ohodnocená 1 bodem a budou dostupná pouze jeden den. Po absolvování získáte certifikát, pro jeho zisk je nutné zhlédnout alespoň 3/4 délky videa.

    Klikněte pro přihlášení na školení
Nový nástroj pro vizualizaci fasád

Abyste si dovedli lépe představit, jak bude vypadat vaše nová fasáda s omítkami a barvami PCI, připravili jsme pro vás nový software pro vizualizaci fasád.

Více informací
Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z


Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní.            

Více informací

Značka PCI je tu pro stavební profesionály všech úrovní

Už od roku 1950 značka PCI symbolizuje inovaci, maximální spolehlivost, komplexní služby a prvotřídní kvalitu. Jako přední výrobce stavební chemie má naše společnost nejen mnohaleté zkušenosti v oblasti stavebnictví, ale i sílu a výkonnost mezinárodně aktivní společnosti. Naším dlouhodobým cílem je zajistit špičkové produkty pro stavebnictví.

Prvotřídní produkty a inteligentní systémy

Kvalita výrobků v PCI je dána především dokonalým a dynamickým zpracováním zaměřeným na perfektní výsledek. Produkty PCI jsou vyvinuty se speciálními vlastnostmi, jako je zpracovatelnost během celého roku, rychlé tuhnutí pro rychlý a efektivní průběh prací a komfort při zpracování, jež zaručují jednoznačný přínos pro plánování stavby.
Naše inteligentní produktové systémy výhodně kombinují jednotlivé produkty a nabízejí tak skutečnou přidanou hodnotu pro projektanty, zpracovatele i koncové uživatele. Logicky uspořádané a pravidelně a systematicky inovované systémy osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují spolehlivost a jistotu a budou pro ně tím nejlepším možným řešením.

Komplexní a zároveň individuální nabídka služeb

PCI nenabízí jen kvalitní sortiment produktů, ale i různé služby. Pokud máte další dotazy, využijte naši praktickou kalkulačku spotřeby nebo vyhledávání našich odborně-technických poradců.