PCI Durapox® Premium Multicolor právem sbírá ocenění doma i v zahraničí!
Novinka letošního roku, epoxidová spárovací hmota PCI Durapox® Premium Multicolor, rychle rozšiřuje řady svých příznivců. Nejen laici, ale i odborníci jsou nadšeni jejími vlastnostmi a jedinečnou barevnou škálou, kterou nová spárovačka nabízí. Dokazují to i ocenění, která byla letos naší spárovačce udělena.
Německé odborné časopisy BaustoffMarkt a BaustoffWissen každoročně udělují ocenění špičkovým produktům v oboru stavebnictví na základě posouzení nezávislých odborníků, kteří hodnotí stupeň inovace, užitečnosti nebo přidané hodnoty a udržitelnosti produktů v pěti různých kategoriích včetně doprovodných marketingových a prodejních opatření. PCI Durapox® Premium Multicolor byla vybrána jako Produkt roku 2020 v kategorii stavební chemie.

I v České republice tento jedinečný produkt neunikl odborné veřejnosti a byl profi magazínem Obklady, dlažba & sanita též vyhlášen Produktem roku 2020.


Pojďme si připomenout v čem je letošní novinka tak výjimečná.

Při vývoji epoxidové spárovací hmoty PCI Durapox® Premium Multicolor byl stejně jako u její starší sestry PCI Durapox® Premium kladen důraz na její skvělou zpracovatelnost a vysokou užitnou hodnotu. Navíc její UV stabilita umožňuje využít širokou škálu barevných odstínů naplno.

S více jak 400 odstíny, dokáže vdechnout interiéru jakoukoli atmosféru. Na stejném typu obkladu je možné vytvořit jednotný vzhled nebo naopak dynamicky prostor rozdělit. Dokáže stínovat plochu a vytvořit tak plasticitu povrchu, nebo naopak plochu sjednotit a vytvořit tak prostor plný klidu a souznění.

Vývojový tým značky PCI se navíc spojil se švýcarskými softwarovými vývojáři a spolu s nimi uvedli na trh nejen špičkový materiál, ale i nástroj pro jednoduchý výběr barev. Je jím PCI Colorcatch Nano v kombinaci se software PCI Multicolor. Tento nástroj kombinuje kameru s vysokým rozlišením a software pro určování a navrhování barev. PCI Colorcatch Nano dokáže na pár kliknutí změřit barevnost podkladu s přesností na jeden pixel a následně PCI Multicolor navrhne vhodnou kombinaci barev, které budou lahodit oku. Dokáže také pracovat i s paletami RAL a NCS, a i k těmto barevným stupnicím vybírat vhodné odstíny spárovacích hmot PCI.

PCI Colorcatch Nano s aplikací PCI Multicolor pracující pod Android i iOS je určen zejména pro architekty a designéry. Své místo najde i v koupelnových nebo designérských studiích a v neposlední řadě v prodejnách pro profesionály.

Designéři a investoři tak mají k dispozici vysoce kvalitní spárovací hmotu, která splní ty nejvyšší nároky na odolnost a trvalou hodnotu. Řemeslníci dostávají do rukou hmotu se skvělým zpracováním a eliminací následných reklamací spojených s odolností a UV stabilitou barev. Pro více informací přejděte na stránku PCI Multicolor.

Petr Obraz
Kontakt