Publikováno:
 
Master Builders Solutions CZ s.r.o.
K Májovu 1244
537 01  CHRUDIM

Tel.: +420-469 607 111
Fax: +420-469 607 112
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Design a programování:
copyright


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.zwetschke.de


Disclaimer

Odpovědnost za obsah
Jako poskytovatelé služeb neseme odpovědnost za vlastní obsah těchto webových stránek podle § 7 odst. 1 německého zákona o telemédiích (TMG). Podle paragrafů 8 až 10 německého zákona o telemédiích (TMG) však poskytovatelé služeb nejsou povinni trvale sledovat odeslané nebo uložené informace ani vyhledávat důkazy, které by naznačovaly nezákonnou činnost.
Zákonná povinnost odstranit informace nebo zablokovat jejich použití zůstává nezpochybněna. Odpovědnost je v tomto případě možná pouze v okamžiku, kdy se dozvíte o konkrétním porušení zákona. Nezákonný obsah bude odstraněn okamžitě v okamžiku, kdy se o něm dozvíme.

Odpovědnost za odkazy
Naše nabídka obsahuje odkazy na externí webové stránky třetích stran. Na obsah těchto webových stránek nemáme žádný vliv, proto za tento obsah nemůžeme ručit. Poskytovatelé nebo správci odkazovaných webových stránek jsou vždy odpovědní za svůj vlastní obsah.
Odkazované webové stránky byly v době zřízení odkazu prověřeny z hlediska možného porušení zákona. Nezákonný obsah nebyl v době vytvoření odkazu zjištěn. Trvalé sledování obsahu odkazovaných webových stránek nelze nařídit bez důvodných indicií, že došlo k porušení zákona. Nelegální odkazy budou odstraněny okamžitě v okamžiku, kdy se o nich dozvíme.

Autorská práva
Obsah a kompilace zveřejněné na těchto webových stránkách poskytovateli podléhají německým zákonům o autorských právech. Reprodukce, úpravy, šíření, jakož i jakékoli použití nad rámec autorského zákona vyžadují písemný souhlas autora nebo původce. Stahování a kopírování těchto webových stránek je povoleno pouze pro soukromé použití.
Komerční využití našeho obsahu bez souhlasu původce je zakázáno.
Autorská práva třetích stran jsou respektována, pokud obsah těchto webových stránek nepochází od poskytovatele. Příspěvky třetích stran na těchto stránkách jsou jako takové označeny. Pokud si však všimnete porušení autorského práva, informujte nás o tom. Takový obsah bude neprodleně odstraněn.

Řešení sporů v EU
Evropská komise poskytuje platformu pro online řešení sporů (OS), kterou můžete navštívit na adrese http://ec.europa.eu/.
Nejsme povinni ani ochotni účastnit se řízení o řešení sporů před spotřebitelskou arbitráží.

Kontakt