Skupina PCI

Skupina PCI zahrnuje značky PCI a THOMSIT. PCI nabízí řešení především v rámci pozemních staveb. Najdete zde produkty a systémy pro fasády, realizace obkladů a dlažeb, omítky, potěry, samonivelační stěrky, nebo také hydroizolaci budov. Thomsit je dynamická značka pro podlahové systémy, která je od roku 2019 součástí skupiny PCI. Thomsit nabízí moderní sortiment výrobků, který splňuje všechny požadavky na pokládku podlah.
Skupina PCI
320 milionů €
obratu jsme dosáhli v roce 2023
1150
Zaměstnanců
300
Produktů
440.000 tun
Výrobků stavební chemie se každoročně prodává na hlavních trzích PCI

Profil společnosti

Značka PCI je symbolem inovací a kvality. Od svého založení je společnost PCI průkopníkem ve vývoji nových technologií a aplikací, a proto je schopna vyvíjet revoluční produkty.

Kariéra

Ve své každodenní praxi se opíráme o silný potenciál našich zaměstnanců. Právě oni vytvářejí úspěch naší společnosti. MBCC Group jako atraktivní zaměstnavatel nabízí novým pracovníkům zajímavé perspektivy.

TRVALÁ UDRŽITELNOST

Udržitelnost je nedílnou součástí firemní kultury v PCI již léta. Od vývoje produktu přes výrobu až po balení dbáme na to, abychom používali suroviny šetrné k životnímu prostředí nebo recyklované materiály.

PCI v Chrudimi

Ve výrobním závodě v Chrudimi pracuje zhruba 250 zaměstnanců a pod značkou PCI se zde vyrábějí produkty pro odvětví fasád a zateplovacích systémů, systémů pro realizace obkladů a dlažeb, omítky a malty a produkty pro realizace podlah.
Značka PCI má na trhu silné jméno už desetiletí

Značka PCI má na trhu silné jméno už desetiletí

V roce 1951 dosáhli zakladatelé společnosti "Poly-Chemie-Ingenieurgesellschaft mbH" průlomu na trhu s legendárním produktem PCI Emulsion. Senzační vývoj nových produktů jakým bylo lepidlo na obklady a dlažby PCI FT Klebemörtel a první základní nátěr na bázi epoxidové pryskyřice bez rozpouštědel, učinil společnost technologickou jedničkou ve svém odvětví pro následující desetiletí. V roce 1981 značka PCI nabídla první flexibilní lepidlo na obklady a dlažby v práškové formě, díky čemuž se stala lídrem na trhu, kterým je dodnes.


Investujeme do budoucnosti
Investice nám pomáhají chránit naše výrobní závody a pracovní místa našich zaměstnanců. Zaměřujeme se na nejmodernější výrobní a logistické systémy. Tímto způsobem jsou naše výrobky neustále k dispozici a dostávají se k zákazníkovi v co nejkratší době.

Spolehlivé výrobky a profesionální servis jsou pro nás na prvním místě
Naším cílem v oblasti vývoje a výroby produktů je zajištění co nejlepší kvality s ohledem na vlastnosti produktu, snadné použití, spolehlivost a šetrnost k životnímu prostředí. Jako poskytovatel komplexních řešení dáváme také nejvyšší prioritu servisu. Obchodníkům a řemeslníkům poskytujeme komplexní podporu. Rádi jim poskytneme osobní poradenství přímo na místě, podporu na telefonu a mailu a každoročně je zveme na naše vyhlášená školení.

Držíme krok s dobou
Tisíce zaměstnanců po celé Evropě včetně našeho výrobního závodu v Chrudimi pomáhají značce PCI v úspěšné cestě. Náš přístup a jednání jsou vždy zaměřeny na naše zákazníky a obchodní partnery. Díky úzké a konstruktivní spolupráci jsme velmi dobře seznámeni s každodenními výzvami, kterým čelí prodejci i řemeslníci na stavbách. Proto už dnes vyvíjíme správná řešení pro výzvy, které nám přinese zítřek.
Kontakt